Uwaga!!! Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc:)
Lato z jogą w Zagrodzie Kuwasy na Mazurach
4-11/08/18

 

Joga – Oddech- Natura…W wyjątkowym miejscu, z wyjątkowymi osobami, w wyjątkowo idealnym czasie:)))
Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać się z nami to przeczytaj tę informację w całości:
* Lato to idealny czas aby naładować się pozytywną, witalną energią i rozładować te wszystkie napięcia, które kumulują się w naszym organizmie na skutek licznych stresów i wyzwań dnia codziennego – praktyka asan i ćwiczenia oddechowe są niezwykle skutecznym narzędziem oczyszczającym i energetyzującym!
* Nadmiar bodźców i szum informacyjny, na który jesteśmy narażeni niemal codziennie potrafi „wykończyć” nawet najsilniejszą psychikę…dlatego lato to świetny czas na DETOKS dla naszego umysłu – medytacja i głęboki relaks przywracają świeżość, jasność myślenia i spokój wewnętrzny!
* Zamknięci w pomieszczeniach, samochodach i przykuci do biurka przestajemy czuć siebie i zawężamy nasz świat do kilku rutynowych codziennych ścieżek – obcowanie z Naturą, spacery, jazda na rowerze, kajaki, jazda konna pozwolą Ci na powrót do tego, co prawdziwe, żywe, radosne, energetyczne!
* Bóle głowy, kręgosłupa, sztywność mięśni to dla wielu osób codzienne trudności – rozluźnienie poprzez masaże, tradycyjną saunę w bani i kąpiel w jeziorze sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony!

Miejsce, do którego Cię zapraszamy jest przygotowane pod każdym względem do wypoczynku i regeneracji:

Zapraszamy do spędzenia pobytu w Land-Gut-Hotel ZAGRODA KUWASY– wiejskiej posiadłości oferującej wypoczynek zgodny ze standardem hotelowym. Posiadłość położona jest w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferujemy wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, możliwość interesującego zorganizowania czasu wolnego, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Zagroda Kuwasy posiada rekomendację magazynu Forbes oraz została wyróżniona w TOP 10 katalogu Meetings Poland w kategorii „Obiekty na spotkania kameralne”.
Goście Zagrody Kuwasy mają do dyspozycji stylowo urządzoną gospodę. To tutaj mogą spędzić przyjemny wieczór. Sprzyja temu kącik wypoczynkowy z fotelami przy kominku. Goście mogą również korzystać z sali ze stołem do ping-ponga. Latem do dyspozycji są dwa tarasy, przestronny teren trawiasty. Goście mają dostęp do bezpłatnego internetu WiFi, oraz bezpłatnego parkingu.
W Zagrodzie Kuwasy serwujemy dobrą, na nowo zdefiniowaną domową kuchnię polską. Tradycyjne przepisy modyfikujemy tak, by śmiało mogły jeść u nas osoby dbające o linię, ceniące zdrowy styl życia. Wzbogacamy dania o świeże warzywa i owoce. W produkty w miarę możliwości zaopatrujemy się u sąsiadów – rolników. Jak ognia unikamy ulepszaczy, konserwantów, syntetycznych przypraw. Nasze własne wyroby, przetwory warzywno- owocowe, sery korycińskie i pieczywo własnego wypieku, można kupić na wynos.
Duża dobrze doświetlona sala do jogi znajduje się na piętrze, ma powierzchnię 118 m, wysokość 3,5 m. Widna, przewiewna, posiada okna na dwie strony. Sala o doskonałej akustyce, przestronna.
Dodatkowe atrakcje:
– spływ kajakowy
– wycieczka na Czerwone Bagno z przewodnikiem
– jazda konna
– nordic walking
– ruska bania
– masaże relaksacyjne, lecznicze, limfatyczne
* płatne oddzielnie – informacja na miejscu, w zależności od zainteresowania uczestników
Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 – osobowych z łazienkami.

Program:
– 2 sesje jogi dziennie ( 4-5 godzin )
– sesja pranayamy codziennie
– sesje medytacji rano i wieczorem
W przypadku większej ilości uczestników zajęcia jogi będą prowadzone w dwóch grupach zaawansowania – podstawowej i zaawansowanej.
Wieczorami planujemy coś miłego i ciekawego – wykłady w oparciu o jogasutry, dyskusje i rozmowy, a także, tradycyjnie – tworzenie mapy marzeń w oparciu o Feng Shui.:)

Zajęcia prowadzić będą certyfikowane nauczycielki jogi wg metody BKS Iyengara – Beata Waszczykowska i Jolanta Motyl, które posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jogi oraz uprawnienia w stopniu Intermediate Junior III i II . Posiadają także dyplomy Zen Coach, które dają uprawnienia do prowadzenia zajęć o profilu mindfulness.

Koszt:
1650 zł
W cenie zawarte jest zakwaterowanie, 3 posiłki wegetarianskie, bufet z wodą, herbatą i kawą, praktyka jogi, oddechu i medytacji.
Osoby towarzyszące bez praktyki jogi – 1400 zł.
Dla dzieci zniżki – w zależności od wieku.

Rezerwacja miejsca:
recepcja szkoły Yoga Centrum Łódź ul. Orla 13 – 16:00- 20:00
tel. 42 633 33 06
Beata Waszczykowska 606 270 204
Jolanta Motyl 501 387 973
e-mail: yoga@yoga.net.pl

Po zgłoszeniu konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł w recepcji szkoły lub na podane poniżej konto:

91 1020 3352 0000 1602 0107 6017 PKO BP
z dopiskiem ” Lato 2018 + nazwisko”.

W przypadku rezygnacji możliwy jest zwrot zaliczki, po wcześniejszym zgłoszeniu, najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem wyjazdu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń do nas lub napisz: yoga@yoga.net.pl , Beata Waszczykowska 606 270 204, Jolanta Motyl 501 387 973, 42 633 33 06.

Zapraszamy gorąco – to będzie wyjątkowy, prawdziwie wakacyjny czas:)
Namaste!
Jola i Beata.