Zapraszamy do naszej szkoły po odbiór olejów zimnotłoczonych EKOHERBAL – zamówienia składać można przez stronę www.wegeland.pl
Nasza szkoła Yoga Centrum Łódź nawiązała współpracę z olejarnią Ekoherbal, aby umożliwić wszystkim poszukującym sprawdzonych, świetnej jakości olejów do zakupów bezpośrednio od producenta. W trosce o zapewnienie ich świeżości konieczne jest zamawianie ich na bieżąco i przechowywanie w lodówce. Dokonać tego można bezpośrednio przez stronę www.wegeland.pl a odebrać w siedzibie naszej szkoły.
Poniżej szczegóły, a resztę przeczytacie w linkach :
https://www.facebook.com/oleje.miody.ekoherbal/
http://wegeland.pl/?page_id=2

TUTAJ.  odbierzesz miody i oleje zimnotłoczone- z pierwszej ręki!

Witajcie! Prowadzimy pasiekę, mikro wytwórnię oleju zimnotłoczonego oraz ekogospodarstwo. Organizujemy w Łodzi specjalne punkty, w których można odebrać nasze produkty kupione przez internet na wegeland.pl.  Pomysł na takie punkty odbioru powstał po to, abyśmy mieli bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami. Wiemy, że są ludzie, którzy wolą kupować miody bezpośrednio z pasieki lub olej prosto od producenta. Zależy nam na tworzeniu takich miejsc, abyście mogli kupować świeże oleje. Sposób produkcji i świeżość oleju to najważniejsze czynniki wpływające na jego jakość, szczególnie w przypadku oleju lnianego. W sklepach takie oleje najczęściej stoją miesiącami na półce, w niekontrolowanej temperaturze. Dzięki takiemu punktowi odbioru masz okazję zamówić olej, który zostanie wytłoczony specjalnie dla Ciebie kilka dni przed odbiorem. Poniżej znajdziesz kod rabatowy 10% na pierwsze zakupy. Kupisz u nas również miód i ekologiczną kaszę.

Po zarejestrowaniu się na wybrany punkt odbioru uzyskasz:

stały rabat 5 % na wszystkie produkty.­­­­

 10% zniżki na pierwsze zakupy:

                          Kod: 102natura2019

Jak to działa? ——————  czytaj dalej  …

1.       Wejdź na stronę wegeland.pl i utwórz konto w trakcie pierwszych zakupów zaznaczając tę opcję przy wypełnianiu formularza zamówienia.

2.       Wpisz kod rabatowy znajdujący się na ulotce a uzyskasz 10%zniżki na pierwsze zakupy. Płacisz online przez szybkie przelewy.

3.       Po zaznaczeniu w formularzu „utwórz konto” otrzymasz stały rabat 5% oraz darmową dostawę do punktu odbioru

YOGA CENTRUM ŁÓDŹ ul. Orla 13

 4.       Składasz zamówienie do niedzieli g.24.00                         produkty odbierasz od środy g. 15.00

5.       Dostawy realizujemy dwa razy w miesiącu.

6.       Harmonogram zamówień i dostaw oraz inne szczegółowe informacje znajdziesz na stronie naszego sklepu wegeland.pl.

7.       Oleje umieszczone będą w lodówce wraz z numerem zamówienia, którego potwierdzenie otrzymasz na e-mail; miody i inne produkty umieszczone będą w pojemniku obok również opatrzone numerem Twojego zamówienia. Otrzymasz potwierdzenie mailem o zrealizowaniu dostawy.

Smacznego!

Pozdrawiamy serdecznie,
Grupa Ekoherbal ”