Zapraszamy do naszej szkoły po odbiór olejów zimnotłoczonych EKOHERBAL – zamówienia składać można przez stronę www.wegeland.pl
Nasza szkoła Yoga Centrum Łódź nawiązała współpracę z olejarnią Ekoherbal, aby umożliwić wszystkim poszukującym sprawdzonych, świetnej jakości olejów do zakupów bezpośrednio od producenta. W trosce o zapewnienie ich świeżości konieczne jest zamawianie ich na bieżąco i przechowywanie w lodówce. Dokonać tego można bezpośrednio przez stronę www.wegeland.pl a odebrać w siedzibie naszej szkoły.
Poniżej szczegóły, a resztę przeczytacie w linkach :
https://www.facebook.com/oleje.miody.ekoherbal/
http://wegeland.pl/?page_id=2

„Witajcie! Prowadzimy pasiekę, mikro wytwórnię oleju zimnotłoczonego oraz ekogospodarstwo. Organizujemy w Łodzi specjalne punkty, w których można odebrać nasze produkty kupione przez internet na wegeland.pl. Pomysł na takie punkty odbioru powstał po to, abyśmy mieli bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami. Wiemy, że są ludzie, którzy wolą kupować miody bezpośrednio z pasieki lub olej prosto od producenta. Zależy nam na tworzeniu takich miejsc, abyście mogli kupować świeże oleje. Sposób produkcji i świeżość oleju to najważniejsze czynniki wpływające na jego jakość, szczególnie w przypadku oleju lnianego. W sklepach takie oleje najczęściej stoją miesiącami na półce, w niekontrolowanej temperaturze. Dzięki takiemu punktowi odbioru masz okazję zamówić olej, który zostanie wytłoczony specjalnie dla Ciebie kilka dni przed odbiorem. Poniżej znajdziesz kod rabatowy 10% na pierwsze zakupy. Kod możesz podarować także komuś bliskiemu.
Po zarejestrowaniu się na wybrany punkt odbioru uzyskasz:
stały rabat 5 % na wszystkie produkty.­­­­

10% zniżki na pierwsze zakupy: Kod: 102natura2019

Szczegóły zamawiania naszych produktów poniżej:
1. Wejdź na stronę wegeland.pl i utwórz konto w trakcie pierwszych zakupów zaznaczając tę opcję przy wypełnianiu formularza zamówienia.
2. Wpisz kod rabatowy znajdujący się na ulotce a uzyskasz 10%zniżki na pierwsze zakupy.
3. Po zakupach wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy na wegeland.pl zakładka „kontakt” lub e-mail biuro@ekoherbal.pl z informacją: Twój adres e-mail – wybrane miejsce odbiorów, w tym wypadku : Yoga Centrum Łódź na Orlej 13, yoga@yoga.net.pl
4. Otrzymasz od nas potwierdzenie, że twój adres e-mail został przyporządkowany do miejsca odbioru i ma stały rabat 5%.
5. Składasz zamówienie do niedzieli do g.24.00 a produkty odbierasz od środy od g.15.00. Dostawy realizujemy dwa razy w miesiącu.
6. Harmonogram zamówień i dostaw oraz inne szczegółowe informacje znajdziesz na stronie naszego sklepu wegeland.pl.
7. Oleje umieszczone będą w lodówce wraz z numerem zamówienia, którego potwierdzenie otrzymasz na e-mail; miody i inne produkty umieszczone będą w pojemniku obok również opatrzone numerem Twojego zamówienia. Otrzymasz potwierdzenie mailem o zrealizowaniu dostawy.

Smacznego!

Pozdrawiamy serdecznie,
Grupa Ekoherbal ”