Grudzień 19, 2019
QiGong Pięciu Żywiołów oraz koncert „Czakry” w wykonaniu Pawła Klonowskiego
2/02/20
godz. 18:00 – 20:15

 

🍀 Zapraszamy Was gorąco na niezwykłe podwójne wydarzenie! W pierwszej części będziecie mieć możliwość zregenerować swoje ciało podczas zajęć QiGong, a zaraz po nich wyciszycie swój umysł w trakcie Koncertu Relaksacyjnego CZAKRY.

⏩ Plan wydarzenia w dniu 02.02.2020r.:
18:00-19:00 zajęcia QiGong Pięciu Żywiołów z uzdrawiającymi dźwiękami
19:00-19:15 krótka przerwa na ułożenie mat
19:15-20:15 Koncert Relaksacyjny CZAKRY

…:::OPIS ZAJĘĆ QIGONG:::…

⛩ Przyjdź i sprawdź, w jaki sposób możesz szybko zapomnieć o stresie, wprowadzając harmonię do swojego ciała podczas zajęć QiGong!

⛩ Są to zajęcia polegające na pogłębionej pracy z ciałem, umysłem i oddechem. QiGong pomaga rozładować stres, napięcia w ciele, wycisza umysł, poprawia koncentrację i samopoczucie oraz wpływa korzystnie na pracę narządów wewnętrznych.

☀ Wyjątkowa lekcja, podczas której będziemy także pracować własnym głosem, aby zharmonizować każdy żywioł w całym organizmie. Poznasz specjalne ruchy QiGong dostosowane do każdego z Pięciu Żywiołów według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej: METAL, WODA, DRZEWO, OGIEŃ, ZIEMIA ☀

⛩ Wyreguluj każdy z pięciu elementów, zapomnij o stresie i wprowadź harmonię oraz równowagę wewnętrzną do swojego ciała! Będziemy przemieniać takie emocje jak smutek, lęk, strach, niepokój, złość, nienawiść w harmonię, miłość, spokój, równowagę wewnętrzną.

⛩ W trakcie zajęć uczestnicy wykonują ćwiczenia w pozycji stojącej, dzięki którym można przywrócić harmonię i równowagę wewnętrzną.

⛩ W zajęciach mogą uczestniczyć osoby bez względu na stopień zaawansowania (będą to zajęcia z łatwymi ćwiczeniami dla grupy początkującej).

⛩ Korzyści możliwe do osiągnięcia dzięki praktyce QiGong:
– wyciszenie, uspokojenie, relaks
– harmonia i równowaga wewnętrzna
– rozluźnienie napięć mięśniowych
– zwiększenie wewnętrzenej energii
– wzmocnienie systemu odpornościowego
– zmniejszenie negatywnych skutków stresu
– poprawienie pracy organów wewnętrznych
– zmniejszenie przewlekłego bólu

⛩ Co jest potrzebne w trakcie zajęć QiGong?
Wystarczy luźne ubranie. Maty są na sali. Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach na macie. Dobrze jest zabrać butelkę z wodą do picia. Zajęcia nie są zalecane dla osób z rozrusznikiem serca i kobiet w ciąży.

…:::OPIS KONCERTU RELAKSACYJNEGO:::…

🎶 Po całym tygodniu pracy pozwól sobie na chwilę relaksu, regeneracji i odpoczynku i posłuchaj cudownych dźwięków instrumentów terapeutycznych 🙂

🎶 Dzięki nim masz możliwość dostroić się do zdrowia poprzez wyeliminowanie stresu, wszelkich napięć mięśniowych, poczucia niepokoju czy zaburzeń funkcjonowania organów wewnętrznych.

🎶 To będzie niezwykły czas dla Ciebie! 🙂

🎶 Podczas tej uzdrawiającej kąpieli w dźwiękach usłyszysz najwyższej jakości instrumenty takie jak: misy terapeutyczne z atestem Peter Hess Institut w Uenzen, przebadane pod kątem spektrum częstotliwości, a także dostosowane do pracy terapeutycznej w określonych obszarach ciała, pojawią się dzwony rurowe dostrojone do siedmiu CZAKR, dzwonki Zaphir, monokuranty, bęben oceaniczny i burzowy, kij deszczowy i gongi.

🎶 Uspokoisz i wyciszysz swój umysł poprzez otaczające Cię dźwięki, które docierają do wszystkich komórek ciała, oczyszczając i regulując cały organizm na polu fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

————-

➡ Kto prowadzi zajęcia QiGong i Koncert Relaksacyjny?
Paweł Klonowski. Paweł jest dyplomowanym muzykoterapeutą, naturopatą, nauczycielem QiGong. Więcej informacji o Pawle znajdziesz na jego stronie: www.WibracjeZdrowia.pl

➡ Wydarzenie odbędzie się w dniu 02.02.2020r. (niedziela) w Yoga Centrum, ul. Orla 13, Łódź.

➡ Prosimy przyjść 10min wcześniej.

➡ Koszt uczestnictwa w zajęciach QiGong i Koncercie CZAKRY- Pakiet:
– 65zł to obniżona cena przy wpłacie do 19.01.2020r.,
– lub 80zł po tym terminie.

➡ Koszt uczestnictwa w samym Koncercie CZAKRY:
– 45zł to obniżona cena przy wpłacie do 19.01.2020r.,
– lub 50zł po tym terminie.

➡ Zapisy pod numerem 42 633 33 06 (Yoga Centrum) lub osobiście na recepcji.

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba to 10osób.

Zapraszamy!

Do zobaczenia! 🙂