Majowy weekend z jogą
Zagroda Kuwasy nad Biebrzą
Jola Motyl & Beata Waszczykowska
Iyengar® Yoga

!!! First Minute do 29/02/20 cena zeszłoroczna 690 zł !!!

( wpłata zaliczki gwarantuje tę kwotę) 

 

W maju podobno wcale nie jest nam tak bardzo wesoło, jak powinna wskazywać pora roku i mamy na to receptę : jedźcie z nami do klimatycznej Zagrody Kuwasy na obrzeżach Biebrzańskiego Parku Narodowego! To miejsce odwiedzamy po raz kolejny ze względu na Ciszę Natury, naturalność materiałów użytych do budowy domu i super atmosferę! Sala do praktyki ma w sobie moc i wchodząc na matę po prostu „samo się praktykuje” 🙂
Pyszne lokalne jedzenie, bez ulepszaczy, konserwantów, w dużej mierze własnego wyrobu – dla nas wegetariańskie, nie ma sobie równych! Zagroda to drewniany dom, z klimatycznymi i przytulnymi pokojami z łazienkami oraz piękną salą do praktyki.
www.zagrodakuwasy.pl
Majowy czas to niewątpliwie intensywne rozmowy ptaków, których w tej okolicy nie brakuje…Budzenie się przy takich dźwiękach nastraja niezwykle pozytywnie i naszą intencją jest tworzenie takiego właśnie pozytywnego klimatu tego wydarzenia.
Zaczynamy w czwartek i mając przed sobą czas aż do niedzieli będziemy mogli odciąć się gruntownie od miejskiej codzienności. Nie zwlekajcie z decyzją! Naprawdę warto tam BYĆ!❗️
———————————-
Program:
– 2 sesje jogi dziennie ( 4-5 godzin )
– sesja pranayamy codziennie
– sesje medytacji
! Praktyka jogi dostępna dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania!
———————————–
Prowadzące:
Zajęcia prowadzić będą certyfikowane nauczycielki jogi wg metody BKS Iyengara – Beata Waszczykowska i Jolanta Motyl, które posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jogi oraz uprawnienia w stopniu Intermediate Junior III i II . Posiadają także dyplomy Zen Coach, które dają uprawnienia do prowadzenia zajęć o profilu mindfulness.
———————————-
Koszt: 740 zł
W cenie zawarte jest zakwaterowanie, 3 posiłki wegetariańskie, bufet z wodą, herbatą i kawą, praktyka jogi, oddechu i medytacji.
Osoby towarzyszące bez praktyki jogi – 540 zł.
Dopłata do pokoju 1 – osobowego 50 zł/doba
Dla dzieci zniżki – w zależności od wieku, do 2 lat gratis.
———————————-
Dojazd we własnym zakresie ( pomagamy w zebraniu składów osobowych w samochodach).
———————————-
Rezerwacja miejsca:
recepcja szkoły Yoga Centrum Łódź ul. Orla 13 – 16:00- 20:00
tel. 42 633 33 06
Beata Waszczykowska 606 270 204
Jolanta Motyl 501 387 973
e-mail: yoga@yoga.net.pl

Po zgłoszeniu konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 340 zł w recepcji szkoły lub na podane poniżej konto:

91 1020 3352 0000 1602 0107 6017 PKO BP
z dopiskiem ” Kuwasy maj + nazwisko”.

W przypadku rezygnacji możliwy jest zwrot zaliczki, po wcześniejszym zgłoszeniu, najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wyjazdu.
———————————-
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń do nas lub napisz: yoga@yoga.net.pl , Beata Waszczykowska 606 270 204, Jolanta Motyl 501 387 973, 42 633 33 06.

Zapraszamy wiosennie – to będzie odświeżający czas!
Namaste!
Jola i Beata.