Joga & Natura w maju w Zagrodzie Kuwasy

Joga & Natura to połączenie wymarzone , idealne… 🙂
Klimat Zagrody Kuwasy na Podlasiu sprzyja wszystkim naszym planom, aby w rozkwicie wiosny zaoferować Wam piękny czas…Praktyka jogi w połączeniu z kontemplacją przyrody i CISZY jest najlepszą MEDYCYNĄ na wszystkie troski i trud codzienności. 

Poprzez asany poczujesz CIAŁO, rozpoznasz czego właśnie TERAZ potrzebuje, gdzie zachować czułość a gdzie przyda się trochę energicznego doładowania. 
Poprzez oddech poczujesz SIEBIE, rozpoznasz gdzie jest zacisk, a gdzie pojawia się przestrzeń, gdzie dociera świadomość i gdzie jeszcze jej nie ma…
Poprzez medytację poczujesz SPOKÓJ, rozpoznasz jej zachwycającą prostotę i dostępność, zanurzysz się w tym co JEST, nie oceniając, nie oczekując, nie chcąc niczego ponad to, żeby prawdziwie BYĆ!
—————–
To tytułem wstępu – jeśli czujesz, że po przeczytaniu tych paru słów coś w Tobie drgnęło, poruszyło się, to BARDZO serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszej grupy!
Nasze doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach podpowiada nam, że ZAWSZE, naprawdę ZAWSZE, spotykają się osoby, które mają się spotkać… i wszystko płynie…
—————–
Co jeszcze możemy dołożyć do tego ogłoszenia?
Oczywiście parę słów na temat pysznego, lokalnego jedzenia – bez ulepszaczy, konserwantów, w dużej mierze własnego wyrobu – dla nas wegetariańskie. Po prostu – nie ma sobie równych! 
Zagroda Kuwasy to drewniany dom, z klimatycznymi i przytulnymi pokojami z łazienkami oraz piękną salą do praktyki.🏡A nad wszystkim czuwają niezwykle serdeczni gospodarze:)

www.zagrodakuwasy.pl

Dodatkowy BONUS:
Majowy czas to niewątpliwie intensywne rozmowy ptaków, których w tej okolicy nie brakuje…Budzenie się przy takich dźwiękach nastraja niezwykle pozytywnie i naszą intencją jest tworzenie takiego właśnie pozytywnego klimatu tego wydarzenia.🦉🦅—————–
Zaczynamy w czwartek i mając przed sobą czas aż do niedzieli będziemy mogli odciąć się gruntownie od miejskiej codzienności. Nie zwlekajcie z decyzją! Naprawdę warto tam BYĆ!❗️
—————–
Program:
– 2 sesje jogi dziennie ( 4-5 godzin )
– sesja pranayamy codziennie
– sesje medytacji 
! Praktyka jogi dostępna dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania!
—————–
Prowadzące:

Zajęcia prowadzić będą certyfikowane nauczycielki jogi wg metody BKS Iyengara – Beata Waszczykowska i Jolanta Motyl, które posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jogi oraz uprawnienia w stopniu Intermediate Junior III i II . Posiadają także dyplomy Zen Coach, które dają uprawnienia do prowadzenia zajęć o profilu mindfulness.
———————————-
Koszt: 1020 zł

W cenie zawarte jest:
– zakwaterowanie w pokojach 2- lub 3- osobowych z łazienką : wszystkie pokoje są naprawdę komfortowe i duże, wyposażone w mini bufet z czajnikiem, lokalną wodą mineralną, ręcznikami, suszarką do włosów ( szczegóły na stronie www. zagrodakuwasy.pl )
– 3 posiłki wegetariańskie
– bufet z wodą, herbatą i kawą 
– praktyka jogi, oddechu i medytacji
– mini warsztaty tematyczne wieczorową porą:)

Osoby towarzyszące bez praktyki jogi – 820 zł.

Dopłata do pokoju 1 – osobowego 50 zł/doba 

Dla dzieci zniżki – w zależności od wieku, do 2 lat gratis.
———————————-
Dojazd we własnym zakresie ( pomagamy w zebraniu składów osobowych w samochodach).
———————————-
Rezerwacja miejsca:
recepcja szkoły Yoga Centrum Łódź ul. Orla 13 – 16:00- 20:00

tel. 42 633 33 06

Beata Waszczykowska 606 270 204

Jolanta Motyl 501 387 973

e-mail: yoga@yoga.net.pl

Po zgłoszeniu konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 420 zł w recepcji szkoły lub na podane poniżej konto:
91 1020 3352 0000 1602 0107 6017 PKO BP
z dopiskiem ” Kuwasy maj + nazwisko”.
W przypadku rezygnacji możliwy jest zwrot zaliczki, po wcześniejszym zgłoszeniu, najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wyjazdu.
———————————-
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń do nas lub napisz: yoga@yoga.net.pl 

Beata Waszczykowska 606 270 204

Jolanta Motyl 501 387 973

recepcja YCŁ 42 633 33 06.

Zapraszamy wiosennie – to będzie odświeżający czas!

Namaste!
Jola i Beata