Kurs Redukcji Stresu – mindfulness Start: 9 maja

Jeśli doświadczasz poczucia, że życie przecieka ci przez palce, ciężko Ci się zatrzymać w codziennym pędzie, Twój umysł błądzi pomiędzy przeszłością a przyszłością i chciałbyś/chciałabyś nawiązać lepszy kontakt ze sobą i swoim życiem takim, jakie ono jest, to ten kurs jest dla Ciebie. 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?
* lepszy kontakt z własnymi emocjami
* większą samokontrolę emocjonalną
* umiejętność doświadczania emocji w sposób konstruktywny
* lepsze radzenie sobie ze skłonnością niepokoju i zamartwiania się
* umiejętność rozpoznawania swoich potrzeb 
* rozwinięcie życzliwego nastawienia do swoich trudności i ograniczeń
* lepszą koncentrację uwagi 
* pogłębienie umiejętności radzenia sobie ze stresem
* umiejętność doświadczania swojego życia tu i teraz, w bieżącej chwili, w przeciwieństwie do tendencji do wracania do przeszłości, czy wybiegania w przyszłość 
* lepsze samopoczucie psychofizyczne
* ulgę w chronicznym bólu

Udział w kursie zakłada:
* indywidualną konsultację wstępną przed jego rozpoczęciem
* 8 spotkań grupowych po 2 i pół godziny
* jedno spotkanie całodzienne (7 godzin)
* konsultację indywidualną po zakończeniu cyklu zajęć grupowychZajęcia obejmują ćwiczenia skanowania ciała, uważny ruch, pracę z uważnością na oddech, uważne jedzenie i chodzenie oraz wiele innych. 


Uczestnicy otrzymują materiały dydaktyczne, dzięki którym mogą rozwijać i pogłębiać praktykę samodzielnie już po zakończeniu kursu. Kurs oparty jest o ustandaryzowany program, opracowany w latach 70tych przez Jona Kabat Zinna (USA) i przebiega w taki sam sposob wszędzie na świecie. 
Opracowany został jako wsparcie dla osób cierpiących z powodu dolegliwości somatycznych i psychicznych, a obecnie wdrażany jest w placówkach zdrowia, firmach, szkołach, przedszkolach etc. jako program rozwijania kompetencji osobistych i forma treningu umysłu. 
Jego dobroczynne oddziaływanie na mózg, system odpornościowy i nerwowy, umiejętności radzenia sobie z emocjami i stresem został potwierdzony licznymi badaniami naukowymi. 

DO UDZIAŁU W KURSIE NIE JEST WYMAGANE ŻADNE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE MEDYTACYJNE!


Kurs MBSR nie jest formą psychoterapii ani jej nie zastępuje. 

POCZĄTEK KURSU:

9 maja o godzinie 15:30 (do 18:00).


Zajęcia będą odbywały się w kolejne niedziele od godziny 15:30 do 18:00 w Centrum Yogi przy ulicy Orlej 13 w Łodzi (koło Galerii Łódzkiej). 
Planowane zakończenie kursu to 27 czerwca. 

Cena kursu: 850zł (możliwe rozłożenie płatności na raty).

Uczniowie Centrum Yogi – 800zł. 


Osoby zgłaszające się w parze – każda z osób po 800zł. Liczba miejsc w grupie jest ograniczona. 

Kurs prowadzi Joanna Kaczmarek, psycholog, certyfikowany nauczyciel mindfulness, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. 

Zapisać się na kurs można dzwoniąc do mnie – 795 733 342 lub wysyłając wiadomość na adres joannakaczmarek.psychoterapia@gmail.com

Zapraszamy!!!