Praktyka własna – Open Space!

Otwieramy przestrzeń naszej szkoły do PRAKTYKI WŁASNEJ! 

W każdy piątek możesz przyjść do nas, rozwinąć swoją matę i rozpocząć bardzo osobiste doświadczanie jogi. 

Inspiracją do tego projektu są 2 rzeczy:

  1. aktualna sytuacja – potrzebujemy czasem pobyć po prostu sam na sam ze sobą, co w sytuacji zdalnej nauki i pracy jest czasami wręcz niemożliwe – TU możesz to zrobić! Czas i sposób praktyki jest absolutnie dowolny – jedyne co Cię może ograniczyć to ramy czasowe przeznaczone na tę praktykę:)
  2. doświadczenie z Instytutu w Punie – podczas naszych pobytów w RIMYI nie tylko nasycaliśmy się prowadzonymi lekcjami z nauczycielami, ale czerpaliśmy pełnymi garściami właśnie z tej  możliwości – obcowanie z innymi praktykującymi podczas sesji praktyki własnej to niesamowita inspiracja ale też rozwój samodzielności w podejmowaniu kroków kreowania własnych sekwencji.

Bycie dla siebie samego własnym nauczycielem to ogromny krok naprzód! Niełatwy ale KONIECZNY! Poprzez otwarcie się na tę możliwość dajesz sobie szansę na rozwinięcie skrzydeł samodzielności i samopoznania.

To także możliwość dla całej naszej społeczności aby współtworzyć tę przestrzeń i pomagać sobie nawzajem – są takie sytuacje, że nieodzownym jest skorzystanie z tzw. „ zewnętrznych oczu:)” np. żeby skorygować ustawienie się w pozycjach odwróconych:)

Cokolwiek się pojawi warto skorzystać choćby raz z tej możliwości i sprawdzić jak to działa. A z naszego doświadczenia wynika, że DZIAŁA! I TO BARDZO!

KIEDY?

w każdy piątek w godz. 10:30 – 12:30 

Możesz przyjść w tych ramach czasowych i spędzić na macie tyle czasu ile potrzebujesz.

JAK?

wchodzisz i po podpisaniu listy obecności korzystasz z naszej przestrzeni – masz do dyspozycji sprzęt szkoły …Prosimy o dbałość i zachowanie porządku na sali.

KOSZT?

jeśli masz aktualny karnet naszej szkoły wpłacasz min. 5 zł do „koszyczka”:)

Dla pozostałych osób opłata wynosi 15 zł.

JAKIE SĄ ZASADY?

  • szkoła jest otwarta od 10:30 do 12:30 – jeśli nie możesz przyjść punktualnie to ZADZWOŃ ( przycisk przy drzwiach do szkoły)
  • wymagane jest co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w praktyce pod okiem nauczyciela i podstawowa umiejętość zastosowania pomocy
  • bierzesz na siebie 100% odpowiedzialności – praktykujesz z zachowaniem AHIMSY ( niekrzywdzenia się) i dbasz także o bezpieczeństwo innych praktykujących
  • dostosowujesz praktykę do własnych możliwości, z uwzględnieniem szczególnych sytuacji zdrowotnych
  • po praktyce dezynfekujesz sprzęt i porządkujesz salę

Jeśli czujesz, że to dobra propozycja i jesteś ciekawa/y tej formuły to ZAPRASZAMY gorąco!!!

Mamy nadzieję, że to nasz wspólny NOWY rozdział:)

Namaste!