Uzdrawiająca Ceremonia Dźwięku- Kamilla Watral 10.12.2021

23 listopada, 2021

Nada Brama – Świat jest Dźwiękiem – Ty również jesteś dźwiękiem, wibracją, światłem i informacją.

Zatrzymaj się
Zrelaksuj się
Uspokój się
Zobacz gdzie jesteś
Zobacz kim jesteś
Oddychaj
Bądź
Promieniuj swoim pięknym światłem
Odczuj siebie – swoją przestrzeń – odczuj swoją Istotę, swoje piękne Serce

Zapraszam Ciebie do świata wysokich wibracji, w przestrzeń magicznych dźwięków i uzdrawiających pieśni.
Zapraszam Ciebie w wielowymiarową podróż pomiędzy światami, pomiędzy dziękami i częstotliwościami.
Zapraszam Ciebie do wspódoświadczania, współodczuwania i współbycia w polu koherencji naszych Serc.
Zapraszam Ciebie do przestrzeni głębokiego uzdrowienia i transformacji.Z miłości do Ludzi z miłością do muzyki i niezwykłych dźwięków dzielę się sobą z Tobą. Dzielę się sercem, głosem i obecnością. Od 10 lat podróżuję po Polsce z pięknym instrumentarium jakie zgromadziłam przez te lata. I nadal nieustannie doświadczam cudów. I nie przestaje mnie zadziwiać jaka moc płynie z harmonijnych dźwięków. Jak głębokich uzdrawiających procesów i podróży doświadczacie, jak wiele wizji, wglądów i zrozumienia przynoszą Wam te spotkania. A ja Kocham doświadczać z Wami tego stanu gdy nasze serca otwierają się i razem płyniemy na wznoszącej fali ku przebudzeniu ku uzdrowieniu ku transformacji i ostatecznie dopływamy do spokojnego brzegu wewnętrznej ciszy i harmonii…..
i wtedy mogę zaśpiewać Wam do rozwibrowanego gongu … ja stoję dziś u nieba u nieba bram i całe niebo w sercu mam… i całe niebo i miliony gwiazd ja w sobie cały wszechświat mam ….
i Ty też w sobie wszytko masz… chętnie Ci o tym przypomnę poprzez pieśni które otrzymuję w darze od Wielkiego Ducha prosto ze źródła ❤ 

Aho

Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze gitara oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia.

kiedy : Centrum Yogi ul. Orla 13 Łódź
wstęp : 80 zł
czas : ok 1,5 – 2 h

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie swojej obecności smsem ( proszę przesłać imię z dopiskiem Ceremonia Dźwięku Łódź na nr tel 790 688 880

Ceremonię poprowadzi :
Kamilla Watral – Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała setki koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem.


Więcej info na stronie :
krysztalowyportal.pl