Warsztaty oddechowe

Zapraszamy osoby, które przeszły chorobę Covid-19 i zmagają się ciągle z jej skutkami:
– chronicznym zmęczeniem
– dusznością
– osłabieniem
– obniżonym nastrojem itp.
na warsztaty Świadomy Oddech źródłem Życia i Zdrowia.

Tytuł w zasadzie mówi wszystko – bez oddechu nie ma życia, bez świadomego oddechu – nie ma zdrowia.
Jogini naukę o oddechu nazwali PARANAYAMĄ czyli kontrolą oddechu, a właściwie energii pranicznej pochodzącej z powietrza. Pranę można porównać do elektryczności – siły napędzającej naszą witalność, dzięki której możliwe jest nasze życie dosłownie – to jak oddychamy ma wpływ na funkcje wszystkich układów naszego ciała. W jodze mówimy, że prana przenika wszystkie warstwy od fizycznej, przez fizjologiczną aż do duchowej. 

Czy to przekonuje Cię do zainteresowania się tym tematem? 

My ze swojej strony możemy powiedzieć, że na własnej skórze doświadczamy dobrodziejstwa pranajamy i widzimy, jak bardzo potrzebny jest nam WSZYSTKIM ŚWIADOMY ODDECH!
Aby to się stało potrzebujemy jednak czegoś jeszcze – SPOKOJNEGO, ROZLUŹNIONEGO CIAŁA I WYCISZONEGO UMYSŁU. Zanim więc zaczniemy naukę oddechu to zastosujemy kilka wypróbowanych i niezbyt trudnych pozycji jogi relaksacyjnej. Dzięki nim poznamy i poczujemy czym jest stan ODPRĘŻENIA, OTWORZYMY OBSZAR SERCA I UWOLNIMY DO DZIAŁANIA PRZEPONĘ.
Ucząc się i obserwując różne wzorce oddechu doświadczymy jak ta mała zmiana jest początkiem dużej zmiany w jakości naszego życia.
Zdajemy sobie sprawę, że tylko systematyczna i długotrwała praca z oddechem może przynieść daleko idące skutki, dlatego chcemy aby ten warsztat był praktycznym przewodnikiem do codziennego stosowania. Czasem wystarczy przysłowiowe 5 minut aby wykonać 1- 2 ćwiczenia. Przygotujemy dla Was „ściągę” aby łatwiej było Wam wdrożyć do codzienności ten NOWY ŚWIADOMY NAWYK!

Dla KOGO?
* dla osób, które czują pogorszenie swojego samopoczucia na skutek przebytej choroby wirusowej Covid-19 lub innej infekcji 
* dla osób, które chcą nauczyć się prawidłowego wzorca oddechu aby poprawić jakość swojego życia 
* dla osób, które czują, że muszą TU BYĆ:) aby doświadczyć czegoś nowego i skutecznego do codziennego użytkuPROGRAM:
13:10 – rejestracja uczestników
13:30 – powitanie i wstęp do tematu
13:45 – 14:30 – joga relaksacyjna
14:30 – 15:30 – techniki oddechoweKOSZT :
50 zł

JAK SIĘ ZAPISAĆ:
* mailowo: yoga@yoga.net.pl
* tel. 42 633 33 06
* massenger #yogacentrumlodz

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Decyduje kolejność zapisów potwierdzonych wpłatą zaliczki w wysokości 30 zł.Wpłaty można dokonać w recepcji szkoły YCŁ w godz. 16:00 – 20:00 od pon. do pt lub na podane poniżej konto:
PKO BP
91 1020 3352 0000 1602 0107 6017
z dopiskiem ” Oddech”

NIE JEST WYMAGANE ŻADNE DOŚWIADCZENIE W JODZE – to warsztaty dla WSZYSTKICH:)

KTO PROWADZI?

BEATA WASZCZYKOWSKA– założycielka szkoły Yoga Centrum Łódź.
Certyfikowany, dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior III, Certyfikowany Zen Coach.Jogę wg metody BKS Iyengara praktykuje od 2000r. a od 2002r. prowadzi zajęcia. Nauczycielem, który otworzył „drzwi” do nauczania był Konrad Kocot a mentorem wzrastania i dojrzewania jako człowiek i nauczyciel – Jurek Jagucki. Nieustannie uczy się u najwybitniejszych nauczycieli tj. rodzina Iyengarów ( Geeta, Prashant, Abijata) podczas miesięcznych kursów dla nauczycieli w Instytucie Jogi RIMYI w Punie w Indiach,oraz Rita Keller, Lois Steinberg, Faeq i Corin Biria, Dean Lerner, Manuso Manos, Carrie Owerko i inni w kursach w kraju i zagranicą.
Interesuje się aspektem terapeutycznym w jodze i w tym kierunku zmierza jej dalszy rozwój. Absolwentka AWF w Warszawie i dydaktyk SWFiS UŁ. Absolwentka rocznego treningu Zen Coachingu oraz wielu kursów związanych z rozwojem osobistym.
Prywatnie spełniona, ale ciągle poszukująca nowych doświadczeń, aktywna kobieta. Mama dwóch wspaniałych synów, z otwartym sercem i radosnym podejściem do życia.

JOLANTA MOTYL– założycielka szkoły Yoga Centrum Łódź.
Certyfikowany, dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior II, Certyfikowany Zen Coach.Jogę praktykowała pod okiem Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Kasi Pilorz. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli polskich i zagranicznych: Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Kasię Pilorz, Geetę Iyengar, Lois Steinberg, Ritę Keller, Corin Biria, Carrie Owerko. Regularnie praktykuje jogę w trakcie miesięcznych kursów w Ramamani Iyengar Memorial Institute w Punie, w Indiach.
Absolwentka AFW w Gdańsku. Absolwentka rocznego treningu Zen Coachingu oraz uczestniczka kursów Art of living, metody Silvy, NLP. Dydaktyk w SWFiS UŁ.
Na co dzień radosna, uśmiechnięta, pełna optymizmu kobieta. Pełna ciepła, ceniąca rodzinne i przyjacielskie relacje, empatyczna i otwarta na ludzi.

KONTAKT :
Jeśli będziesz chciała/ł o coś zapytać to zapraszamy do kontaktu drogą mailową;
yoga@yoga.net.pl
lub telefoniczną:
Jola Motyl : 501387973 
Beata Waszczykowska 606270204Zapraszamy serdecznie
Beata & Jola