Warsztaty rozwoju osobistego z Izą Bielnicką.

Córka-Matka Uzdrawiając Nieuzdrowione

17-18 marca 2018 r. ( sob.- niedz.)

Gdy Kobieta dorasta (a może się to odbywać w każdym wieku), przejmuje wobec siebie rolę matczyną, a więc staje się dla siebie matką. Sięgając po własną moc, kobieta uświadamia sobie, że Matka nigdy nie zaspokoi jej wszystkich potrzeb i pragnień. Stając się Sobą, dorosła kobieta, musi sama zadbać o swoją małą, wewnętrzna dziewczynkę i wytłumaczyć jej, że ma prawo do bycia sobą i życia własnym życiem.
Jeżeli jesteś na to gotowa, zapraszam, dołącz do mnie! To będzie transformujący weekend, otwierający Cię na ogromne pokłady Twojej wewnętrznej Mocy.

Rozwojowo relacja z Matką służy jako matryca naszej własnej relacji ze sobą. Już w okresie płodowym uczymy się od matki wszystkiego. Jako córki odziedziczyłyśmy po Matkach ogromne pokłady nie zawsze świadomych przekonań, dotyczących wszystkiego w naszym życiu, począwszy od tego jak postrzegamy własne ciało, po zasługiwanie na szczęście i spełnienie pragnień swojej duszy.
Ponieważ nasze Matki, tak samo jak i ich Matki i inne kobiety przez całe pokolenia, żyły w kulturze patriarchalnej, która odcisnęła na nich ogromne piętno, najczęściej zamiast wypijać z matczynej piersi gotowe przepisy na spełnienie siebie, uczymy się jak skutecznie zakładać maski i subtelnie wmanipulowywać siebie w połowiczne życie, gdyż tylko takie jest powszechne akceptowane.

Uzdrawiając ranę Matki, zagłębimy się w pracę z wewnętrzną Małą Dziewczynką oraz z wewnętrzną Matką. Damy sobie przestrzeń do zrzucenia z siebie ciężaru, który odziedziczyłyśmy po Matkach i Babkach. Znajdziemy w sobie miejsce na uwolnienie złości i przeżycie żałoby. Zagłębiając się w ten ból i rozpacz, damy sobie przestrzeń, aby dotrzeć do swojej wewnętrznej mocy, do swojej dzikiej natury.
Zamiast podtrzymywać zgubne wzorce, zamiast podcinać sobie skrzydła za każdym razem, gdy już prawie rozkwitamy, możemy stanąć w centrum siebie, czując siebie i swoją moc. Zamiast kierować się niepotrzebnym poczuciem winy i wierności w stosunku do ran naszej matki, możemy w końcu wybrać siebie!
Uzdrowienie rany matki zmieni twoje życie bardziej, głębiej niż jesteś sobie to w stanie wyobrazić. Gdy rozbudzisz w sobie kochającą wewnętrzna matkę uleczysz nie tylko siebie, ale i dodasz swoją cegiełkę do uzdrawiania pola zbiorowej kobiecości. Gdy zaopiekujesz się swoją wewnętrzna dziewczynką, wyrosną jej skrzydła i cały świat stanie przed Toba otworem.

Warsztaty odbędą się w magicznej przestrzeni Joga Centrum Łódź
17 marca: 15:00 – 19:30
18 marca: 19:00 – 17:00

Podczas warsztatów zasiądziemy w Kobiecym Kręgu i wykorzystamy następujące metody:
– Medytacje, w tym medytacje Osho
– Podróże szamańskie
– Psychodrama
– Ceremonie
– I inne, które Wiedźma zawsze nosi w swojej podręcznej torbie mocy 🙂

Zainwestuj w siebie!
2-dniowe warsztaty – 260zł (przy wpłacie zaliczki do 1 marca
– 300zł (przy wpłacie po 1 marca)
Miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100zł Nr konta 29 1090 2705 0000 0001 2172 1331
Przed dokonaniem wpłaty proszę o kontakt na priv, lub 505-524-594 lub iza@femijoga.pl

Więcej informacji na temat spotkania znajdziesz tutaj:
http://ranamatki.femijoga.pl/

Więcej informacji o matczynej ranie znajdziesz tutaj:
http://femijoga.pl/2017/08/05/rana-matki/

Prowadząca: Izabela Bielnicka
Wiedźma, mentorka kobiecej duszy, joginka. Założycielka FemiJoga – Kobieta Uskrzydlona. Na co dzień pracuje z kobietami, które poszukują głębi swojej kobiecości. Z kobietami, które chcą żyć pełnią życia i radować się każdą chwilą, które chcą zwolnić i wsłuchać się w siebie. Z kobietami, które znajdują się na etapie przejścia, czy dużych zmian życiowych i potrzebują wsparcia. Iza w swojej pracy łączy najnowsze odkrycia naukowe z pradawną wiedzą z zakresu szamanizmu, filozofii wschodu, pracy z energią czy też szeroko pojmowanym mistycyzmem kobiecym. Studiowała z wieloma nauczycielami duchowymi z różnych dziedzin, min. z szamanką z Ameryki Północnej – MaryAnn Copson (7lat wspólnej nauki), nauczycielem buddyzmu i medytacji – Tenzin Rinpoche, czy specjalistą od neuroplastyczności – Rick Hanson. Studiowała tez biofizykę na prestiżowym Uniwersytecie Stanowym Wirginii w USA.