Warsztaty TRE – 2. edycja

Zapraszamy na 2.edycję warsztatów TRE!
Tego dnia połączymy „zrzucanie” osobistego balastu z ostateczną przemianą natury w Wiosenną energię przebudzania i rozkwitu:)

WARSZTATY TRE -to wyjątkowe narzędzie składające się z 8 prostych ćwiczeń wywołujących głębokie zmiany w naszym ciele na poziomie układu nerwowego. a wszystko przez TZW. DRŻENIA NEUROGENICZNE: 
TRE (trauma release exercises) – ćwiczenia uwalniające traumę, stres i emocje.Ćwiczenia TRE są metodą w której poprzez specjalnie dobrane ćwiczenia powodujemy, że ciało zaczyna drżeć. Te drżenia wywołane są celowo poprzez ćwiczenia, aby pozwolić ciału doświadczyć rozluźniających je właściwości. Większość z nas zna te mimowolne drżenia i ich doświadczyła w sytuacjach intensywnego przerażenia, szoku lub traumy, jak również w momentach silnego stresu związanego z wystąpieniem publicznym , czy też w chwilach wielkiej radości i ekscytacji. Mówimy czasami opisując doświadczane wrażenia lub widziane reakcje: trzęsie się jak osika, kolana się pode mną ugięły, trzęsący głos czy też drżący podbródek jako reakcję na odpowiedź mimowolną naszego ciała.

DLA KOGO:
Ćwiczenia TRE przynoszą wiele korzyści dla osób, które doświadczają stresów i lęków wynikających z doświadczeń dnia codziennego, problemów w relacji czy stresów związanychz pracą. Ćwiczenia wywołują wibracje i to one mają leczące, rozluźniające działanie.Są to ćwiczenia przynoszące uwolnienie napięć w ciele począwszy od napięć wywołanych stresem aż po skrajne doświadczenia traumatyczne i stany lękowe. Są odpowiednie również dla osób mających problemy z zasypianiem, cierpią na bezsenność i koszmary senne, gdyż pomagają osiągnąć stan głębokiego snu i relaksu. Pomagają w problemach bruksizmu ( zgrzytanie zębami), w depresji i chwiejności emocjonalnej, jak również w bólach głowy i kręgosłupa

.KTO PROWADZI:
Grażyna Tichanów g.tichanow@gmail.com)
Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej i holistycznej. 
„Jestem absolwentką Wydziału Promocji Zdrowia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i studiów podyplomowych z zakresu terapii rodzin, pomocy psychologicznej oraz interwencji kryzysowej. 
TRE–provider poziomu II w nurcie pracy z ciałem i uwalniania traumy. Od ponad 20 lat pracuję w szpitalu na oddziale intensywnej terapii i anestezjologii. Łączę wiedzę medyczną, psychologiczną i techniki pracy z ciałem. Prowadzę konsultacje indywidualne oraz wykłady z zakresu psychologii i symboliki. Jestem fascynatką Yogi i technik oddechowych.”
Psychoterapeutka w nurcie Gestalt w trakcie certyfikacji.

TERMIN I MIEJSCE:
21 marca 2021 R. 
START: 15:00
KONIEC: 19:00
YOGA CENTRUM ŁÓDŹ UL. ORLA 13


KOSZT:
4 godziny warsztatów – 80 złZAPISY:
* recepcja szkoły czynna w godz. 16:00 – 20:00 ( od pon. do piątku)
* mailowo: yoga@yoga.net.pl
* tel. 42 633 33 06 recepcja YCŁ
501 387 973 Jola 
606 270 204 Beata 

UWAGA! Ilość miejsc OGRANICZONA!!!

JEDYNYM potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie 30 zł na nasze konto lub bezpośrednio w recepcji szkoły. Pozostałą kwotę należy wpłacić gotówka w dniu warsztatów.
KONTO: 
PKO BP 91 1020 3352 0000 1602 0107 6017
z dopiskiem: TRE + nazwisko


DODATKOWE INFORMACJE:
yoga@yoga.net.pl

Zapraszamy bardzo serdecznie!!