Beata Waszczykowska – założycielka centrum

Certyfikowany, dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior III, Certyfikowany Zen Coach.

Jogę wg metody BKS Iyengara praktykuje od 2000r. a od 2002r. prowadzi zajęcia. Nauczycielem, który otworzył „drzwi” do nauczania był Konrad Kocot a mentorem wzrastania i dojrzewania jako człowiek i nauczyciel – Jurek Jagucki. Nieustannie uczy się u najwybitniejszych nauczycieli tj. rodzina Iyengarów ( Geeta, Prashant, Abijata) podczas miesięcznych kursów dla nauczycieli w Instytucie Jogi RIMYI w Punie w Indiach,oraz Rita Keller, Lois Steinberg, Faeq i Corin Biria, Dean Lerner, Manuso Manos, Carrie Owerko i inni w kursach w kraju i zagranicą.
Interesuje się aspektem terapeutycznym w jodze i w tym kierunku zmierza jej dalszy rozwój. Absolwentka AWF w Warszawie i dydaktyk SWFiS UŁ. Absolwentka rocznego treningu Zen Coachingu oraz wielu kursów związanych z rozwojem osobistym.
Prywatnie spełniona, ale ciągle poszukująca nowych doświadczeń, aktywna kobieta. Mama dwóch wspaniałych synów, z otwartym sercem i radosnym podejściem do życia.

www.beatawaszczykowska.pl | FB : Personal Yoga Teacher | tel. 606 270 204

 


 

Jolanta Motyl – założycielka centrum

Certyfikowany, dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior II, Certyfikowany Zen Coach.

Jogę praktykowała pod okiem Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Kasi Pilorz. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli polskich i zagranicznych: Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Kasię Pilorz, Geetę Iyengar, Lois Steinberg, Ritę Keller, Corin Biria, Carrie Owerko. Regularnie praktykuje jogę w trakcie miesięcznych kursów w Ramamani Iyengar Memorial Institute w Punie, w Indiach.
Absolwentka AFW w Gdańsku. Absolwentka rocznego treningu Zen Coachingu oraz uczestniczka kursów Art of living, metody Silvy, NLP. Dydaktyk w SWFiS UŁ.
Na co dzień radosna, uśmiechnięta, pełna optymizmu kobieta. Pełna ciepła, ceniąca rodzinne i przyjacielskie relacje, empatyczna i otwarta na ludzi.

FB: Jolanta Motyl | tel.: 501 387 973

 


Tomasz Kucharski

Certyfikowany, dyplomowany naucztyciel według metody B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior I.

Od 2003 prowadzę zajęcia na różnych poziomach oraz grupy dla osób z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, bioder, barków, itd. Moim pierwszym nauczycielem był Michał Szczepanik. Następnie praktykowałem w Wielkiej Brytanii, gdzie rozpocząłem nauczanie jogi. Ukończyłem 3-letni kurs nauczycielski u Konrada Kocota w Krakowie, a następnie kurs na kolejny stopień u  Katarzyny Pilorz. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach u polskich i zagranicznych nauczycieli takich jak: Jurek Jagucki, Konrad Kocot, Kasia Pilorz, Romek Grzeszykowski, Jaki Nett, Lois Steinberg, Rita Keller, Marina Jung, Gulnaaz Dashti. W roku 2012 i 2014 pogłębiałem praktykę w Instytucie Yogi w Punie (RIMYI). Ale nie tylko jogą człowiek żyje. Można mnie spotkać w miejscach, w których da się używać snowboardu, latawców lub butów wspinaczkowych lub wszędzie tam, gdzie da się pograć w brydża i… praktykować jogę.

 

 

 


Leszek Karczewski

Dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S.Iyengara w stopniu Introductory II.

Jogę praktykuje od 2003 r. pod kierunkiem Ewy Szymoniak (Intermediate Junior II), od 2008 r. pod kierunkiem Romana Grzeszykowskiego (Intermediate Senior I), któremu asystował podczas kursów nauczycielskich. Uczestnik warsztatów najbardziej doświadczonych polskich nauczycieli, m. in. Jurka Jaguckiego (Intermediate Senior III), w tym klas terapeutycznych, Konrada Kocota (Intermediate Senior II), Roberta Spicy (Intermediate Senior I). Zwolennik intensywnej, fizycznej pracy na macie. Zwolennik praktykowania tych właśnie pozycji, na które nie ma się ochoty. Zwolennik twierdzenia, że dopiero siódmy jęk „nie mogę” jest prawdziwy. Poza matą: doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Instytucie Kultury Współczesnej Uniwersytetu Łódzkiego, szef edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi.

 

 

 

 


Anna Jadko

Dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S.Iyengara w stopniu Intermediate Junior I.

Zajęcia jogi prowadzi od 2009 roku. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z jogą dla kobiet i jogą terapeutyczną. Prowadzi specjalne sesje dla Kobiet w ciąży i połogu ( Joga Mama).
Ukończyła kursy nauczycielskie z zakresu jogi w Moskwie (Elena Ulmasbajewa) oraz w Krakowie (Konrad Kocot). Absolwentka Moscow State University na wydziale psychologii.
 „Przed spotkaniem jogi, robiłam wiele różnych rzeczy…studiowałam ekonomię, pracowałam i nie bardzo wiedziałam czego chcę. Gdy zaczęłam praktykować, życie zaczęło zmieniać się wyraźnie, nadając nowe kierunki mojego rozwoju… skończyłam studia psychologiczne i kursy nauczycielskie jogi. Teraz uczę i konsultuję, czym zajmuje się w rożnych dziedzinach moja rodzina od pokoleń. Joga uczy nas słyszeć i rozumieć siebie, dzięki czemu możemy odnaleźć swoją drogę i nie bać się zmian. Wiem, że za każdym pięknym słowem stoi praktyka, przekazuję to na co dzień moim uczniom.”

FB: Anna Jadko | Mail: jadko@mail.ru | tel: 506 126 809

 

 


Współpracują również z nami:
Kamilla Sierocka ( Intro II) – pomysłodawczyni programu „ Baba Joga kontra rak”
Ewa Grabarczyk ( Intro II),
Ola Zdziechowska ( Intro II).