Joga|Natura|Spokój – w drodze do rozwoju, nie do perfekcji na wakacjach z jogą nad morzem 7-13.07. 2024r.


W tym roku zapraszamy na wakacje nad morze do Karwieńskich Błot, gdzie będziemy praktykować i kontemplować:)
Uwielbiamy to miejsce! Poza oczywistymi walorami przestrzeni nadmorskiej mamy tu wszystko czego potrzebujemy do wypoczynku, praktyki jogi i zanurzania się w ciszy…TAK – tu jest CICHO!
Temat przewodni tym razem brzmi: „W drodze do rozwoju , nie do perfekcji”. Co się za tym kryje?

* uznajemy,, że każdy z nas ma swoje własne tempo rozwoju, my proponujemy pewien wzorzec – Wy bierzecie tyle ile jesteście gotowi:)

* chcemy praktykować w zrównoważony sposób, który przyniesie długofalowe pozytywne skutki – transformacja dzieje się najpierw bardziej „podskórnie” aby w końcu zamanifestować się na zewnątrz, co wymaga i cierpliwości i swego rodzaju dyscypliny:)

* mimo, że zwracamy baczną uwagę na techniczne aspekty w praktyce to nasycamy ją także miękkimi akcjami choćby przez elementy jogi powięziowej

* skłaniamy się do tego, aby ucząc prawidłowego oddychania, dbać o wdrażanie tych wzorców w codzienności – spacerując będziemy zwracać uwagę na zamknięte usta i rytmiczny oddech przez nos:)

* chcemy być razem i wspólnie przeżywać ten czas bez napinki i niepotrzebnego pośpiechu – czas relaksu nadchodzi!

Dodatkowym wsparciem zmiany na poziomie energetycznym będzie możliwość skorzystania z masaży, które mają w sobie niezwykle głęboką, transformującą moc pobudzania krążenia płynów fizjologicznych oraz pogłębiają procesy uwalniania i rozluźniania ukrytych napięć. Sprawdzone na naszej własnej skórze – polecamy z serca!!! (zapisy będą się odbywać w dniu przyjazdu – warto sobie to wcześniej zaplanować bo miejsca rozchodzą się bardzo szybko).

Bliskość morza i NATURY, piękne otoczenie oraz odżywcze jedzenie będą wsparciem do tego, aby każdy dzień, każdą chwilę przeżywać w pełni!
W radości!
Samotnie lub z innym!
Wybór tego, co chcesz robić, gdzie i z kim być, będzie zawsze Twoją niezależną decyzją.

Plan dnia:
niedziela 7 lipca

13-14 zakwaterowanie
14:30 obiad
16:30 krąg otwarcia
17:00 – 18:30 praktyka po podróży
18:45 kolacja
21:00 oddech i relaks na dobry sen

poniedziałek – piątek 8 – 12 lipca

7:30 kawa /herbata/woda z cytryną
8:00 – 9:30 praktyka jogi
9:45 śniadanie
czas wolny
15:00 obiad
17:00 – 18:30 praktyka jogi zorientowana na aspekty terapeutyczne
18:45 kolacja
21:00 oddech, relaks, medytacja

sobota 13 lipca

poranek j.w.
wyjazd po śniadaniu około godz. 11:30 – 12:00

Jeśli aura będzie nam sprzyjać to skorzystamy z plaży i zdarzą się poranki z praktyką na plaży a nawet z poranna kąpielą, poprzedzoną dynamicznymi oddechami i rozgrzewką w duchu tańca HA KA:)))
Czasem wieczór spędzimy kreatywnie – rysując, tańcząc, rozmawiając w kręgu…Wiemy z doświadczenia, że grupa w pewien sposób sama „wymyśla” to co aktualnie jest najbardziej potrzebne.

Koszt:
cały pakiet 6 dni :
– zakwaterowanie w apartamencie 3-osobowym 2300 zł
– zakwaterowanie w apartamencie 2-osobowym 2400 zł
– zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym w apartamencie ze wspólną łazienką 2600 zł

pobyt 6 dni bez praktyki jogi – 2000 zł

! Istnieje możliwość opcji pokoju rodzinnego z dostawką w apartamencie 2-osobowym! ( koszt ustalamy indywidualnie)

Cena zawiera :
*pobyt w pokoju 2 lub 3-osobowym z łazienką,
*zajęcia i warsztaty,
*wyżywienie wegetariańskie,
*możliwość korzystania z basenu z podgrzewaną wodą i przeciwprądem oraz z sauny.
Dodatkowo płatne są masaże, dojazd we własnym zakresie (pomagamy w organizowaniu ekip samochodowych).

Rezerwacja miejsca:

Zgłoszenie przez formularz:
https://forms.gle/9KCo9kMF9VSw28g99

* po otrzymaniu od nas maila zwrotnego konieczna jest wpłata zaliczki – informacje znajdziesz w treści maila
* Liczba miejsc ograniczona!
* Kameralna edycja
* Liczy się kolejność zgłoszeń.

Miejsce:

Centrum Jogi Margo jest położony w niezwykle urokliwej, zabytkowej, nadmorskiej wsi Karwieńskie Błota. Wieś usytuowana jest w malowniczym miejscu, na samym skraju Rezerwatu Przyrody Widowo, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w odległości ok. 1 km od pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Lokalizacja ośrodka na tym spokojnym, mało zaludnionym terenie sprawia, że jest on wprost idealnym miejscem na organizację warsztatów jogi.
Ośrodek składa się z trzech budynków : budynku pensjonatowego, budynku „Lawendowy Zakątek” z salą do ćwiczeń i jadalnią oraz budynku spa- wellness z krytym basenem, sauną fińską oraz gabinetem do masażu.
Zakwaterowanie w komfortowych, dobrze wyposażonych apartamentach znajdujących się w 2-poziomowym budynku pensjonatowym:
5 apartamentów 2-osobowych/ możliwość dostawki dla 3 osoby w przypadku pobytów rodzinnych/, 2 apartamenty 2-pokojowe z możliwością podziału na 2 jedynki ze wspólną łazienką,/ w przypadku pobytów rodzinnych każdy z apartamentów dla 4 osób/ , 1 –apartament 3-pokojowy przeznaczonym dla 4-5 osób/ dwie sypialnie 2-osobowe + salon łazienka
Sala do ćwiczeń znajduje się na urokliwym, klimatyzowanym poddaszu budynku „Lawendowy Zakątek”. Została wyposażona specjalnie dla naszej wygody i rozszerzenia możliwości warsztatowych. Do dyspozycji są koce do jogi, klocki, paski, bolstery, krzesełka oraz specjalnie zamontowane haki i liny do jogi Kurunta. Sala ma powierzchnię 82 metrów kwadratowych i pomieści 20 osób ćwiczących.

Prowadzenie:
Zajęcia prowadzić będą certyfikowane nauczycielki jogi wg metody BKS Iyengara – Beata Waszczykowska i Jolanta Motyl, które posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jogi oraz uprawnienia w stopniu Intermediate Junior III i II . Posiadają także dyplomy Zen Coach, które dają uprawnienia do prowadzenia zajęć o profilu mindfulness.

Dodatkowe informacje:
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to prosimy napisz: yoga@yoga.net.pl lub zadzwoń – 501 387 973 Jola Motyl lub 606 270 204 Beata Waszczykowska

Do zobaczenia nad morzem!
Namaste,
Beata & Jola